www.architekturawnetrz-krakow.pl
Aktualności

Oficjalny blog

Aktualności
Użytkownik

Nowoczesne Wnętrza w Stylu Industrialnym

Styl industrialny, który zrodził się z potrzeby adaptacji postindustrialnych przestrzeni, stał się jednym z najbardziej pożądanych trendów w dziedzinie designu wnętrz. Charakteryzujący się surowymi materiałami

Projekty wnętrz Kraków
Aktualności
Użytkownik

Aranżacja wnętrz w stylu industrialnym

Aranżacja wnętrz w stylu industrialnym to coraz popularniejszy trend w dziedzinie wystroju wnętrz. Charakteryzuje się ona surowością, minimalistycznym designem oraz wykorzystaniem surowych materiałów, takich jak metal, cegła czy beton. Jednak mimo pozornej surowości, wnętrza w tym stylu potrafią emanować ciepłem i przytulnością. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu unikalnemu stylowi aranżacyjnemu, omawiając jego główne cechy, inspiracje oraz praktyczne wskazówki, które pozwolą stworzyć wnętrze w stylu industrialnym pełne harmonii i charakteru.

Aktualności
Użytkownik

Projektowanie sypialni: komfortowy sen i relaks

Projektowanie sypialni to jedno z najważniejszych zadań, gdy pragniemy stworzyć miejsce, które sprzyja komfortowemu snu i relaksowi. Sypialnia pełni nie tylko funkcję miejsca do spania, ale także stanowi naszą prywatną oazę spokoju, gdzie możemy odprężyć się po trudnym dniu i naładować energię na kolejne wyzwania. W tym artykule przyjrzymy się, jakie czynniki wpływają na komfortowy sen i relaks w sypialni oraz jak projektować to pomieszczenie, aby spełniło wszystkie nasze oczekiwania.

Aktualności
Użytkownik

Wykorzystanie oświetlenia do kształtowania atmosfery w pomieszczeniu.

Współczesne wnętrza zyskują na znaczeniu dzięki rosnącemu zrozumieniu roli, jaką odgrywa oświetlenie w kreacji przestrzeni. Dobrze dobrana lampa czy kreatywne zastosowanie świateł LED może przekształcić każde pomieszczenie, nadając mu charakter, ciepło i niepowtarzalny nastrój. Wykorzystanie oświetlenia do kształtowania atmosfery w pomieszczeniu jest sztuką, której sekrety odkrywamy w niniejszym artykule.

Aktualności
Użytkownik

Aranżacja sypialni: jak stworzyć przestrzeń do relaksu?

Sypialnia to miejsce, gdzie odpoczywamy po całym dniu pracy, gdzie się regenerujemy, gdzie znajdujemy momenty ciszy i spokoju. Ważne jest, aby stworzyć przestrzeń, która sprzyja relaksowi i odpoczynkowi. Aby to osiągnąć, musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, takich jak kolorystyka, oświetlenie, wybór mebli, tekstylia oraz drobne akcesoria.

Aktualności
Użytkownik

Trendy w projektowaniu wnętrz na 2023 rok

Projektowanie wnętrz jest dziedziną, która nieustannie ewoluuje i dostosowuje się do zmieniających się gustów i preferencji. W 2023 roku, projektanci wnętrz będą skupiać się na tworzeniu przestrzeni, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Oto kilka głównych trendów w projektowaniu wnętrz na rok 2023.

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym projektowaniem i aranżowaniem wnętrz. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do współpracy.

Znajdziesz nas na: